Перша 80-ти денна навколосвітня гонка Zero Race успішно фінішувала в Женеві
Дата: 25/02/2011
Тема: Электромобили


24-го лютого в Женеві (Швейцарія), біля палацу Організації Обєднаних Націй була завершена перша 80-денна навколосвітня  гонка електричних машин з нульовим викидом Zero Race.
До фінішу дійшли три команди: Trev (Австралія), Vectrix (Німеччина) та Oerlikon Solar (Швейцарія).  Команди поставили новий рекорд в історії електричних автомобілів, вони подолали близько 28000 км пробігу, перетнули 4 континенти, побували  в 16 країнах і зупинялись в більш ніж 150 містах по всьому світі!
Останній день перегонів виявився чи не найскладнішим. Як тільки учасники перетнули кордон Швейцарії,  пішов сніг. Так в останній день гонки, команди їхали  в реальних  умовах зими. Але вони вони прибули вчасно, і в намічений час, на честь завершення гонки з нульовими викидами , ворота палацу Організації Обєднаних Націй було відкрито знову. Заключні заходи Zero Race були хвилюючими і радісними для команд, тому як багато журналістів і представників ООН чекали на їхнє прибуття. Організатор перегонів Луї Палмер виступив з промовою, в якій він оголосив результати гонки. На третьому місці опинилася команда Trev, на другому команда Vectrix, і переможцем стала швейцарська команда Oerlikon Solar. Команди змагались в наступних категоріях: максимальна швидкість, динаміка, легкість зарядки, надійність, дизайн, комфорт, командний дух та ін. Zerotracer показав себе найбільш ефективним і надійним електричним транспортним засобом. 

Організатори планують провести ZERO RACE Europa з 3 по 25. Вересня 2011 р. за маршрутом: Гамбург - Венеція - Відень (10 країн протягом 2 тижнів). До участі в заході запрошуються всі електричні транспортні засоби з дальністю  пробігу на одній зарядці 150 км (при швидкості 80 км / год).

Наступна 80-ти денна навколосвітня гонка з нульовими викидами запланована на 2012 рік.


Джерело http://zero-race.com
Это статья Екомобіль. Життя без вихлопа
http://e-m.org.ua

URL этой статьи:
http://e-m.org.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=68