Welcome to Екомобіль. Життя без вихлопа

Search   in  

 Главная страница | Форум  

Статьи
· ЭлектроСлавута
· Электромобиль Михалыча - Электра-2
· General Motors EV1
· Tesla Roadster
· Wrightspeed X-1
· AC Propulsion tzero
· Venturi Fetish
· KAZ
· Eliica
· Таврия Электра
· Електровелосипед - погляд з різних сторін
· Tesla Motors - Model S
· Спілка екомобілістів України - матеріали та хроніка
· Н.Парафенко «О моих самоделках, о «Старте», электромобилях и о Северодонецке»

Навигация
· Главная
· Добавити новину
· Дружні сайти
· Журнал
· Контент сайта
· Наші опитування
· Пошук
· Приватний кабінет
· Приватні повідомлення
· Форум (старий)

  
Электромобили: В Парижі стартувала гонка електричних транспортних засобів WAVE

Внесенное MIRON на 13/09/2011

Электромобили11 Вересня на старт гонки WAVE (World Advanced Vehicle Expedition) вийшло 20 команд з 6-ти країн.

Ініціатором цієї події є Луїс Палмер, який в 2008 році став першою людиною, яка здійснила навколосвітню подорож на автомобілі який приводився в рух сонячними батареями. В 2010 році він організував гонку Zero Race (Нульова Гонка), під час якої три електричних транспортних засоби обігнули Планету за 80 днів. Тепер нова мета – гонка через Європу. «За допомогою нашого туру, ми хочемо допомогти здійснити прорив сфері відновлюваної енергії та електричного транспорту» говорить Луїс Палмер   У WAVE беруть участь 20 команд з Німеччини, Швейцарії, Австрії, Чехії, США та Індії, які проїдуть більше 3000 кілометрів через вісім країн: Францію, Бельгію, Нідерланди, Німеччину, Швейцарію, Ліхтенштейн, Австрію і Чехію.Крім того, в 30 містах будуть організовані прес-заходи.   Умовою участі в перегонах, є наявність у команд  власних поновлюваних джерел енергії для гонки, таких, як сонячна, геотермальна,  вітрова або гідроенергія. Кожна команда повинна представити докази виробництва своєї електроенергії від поновлюваних джерел енергії. Їх електроенергія подається в мережу  на батьківщині, а сума електроенергії, виробленої під час гонки, повинна бути рівна або більша електроенергії, споживаної автомобілем за той же період часу, баланс показується онлайн.Учасники гонки повині: - рухатись за допомогою електродвигуна - пробіг на одній зарядці не меньше 120 км по шосе із середньою швидкістю рівною або вище 85 км / год - бути в змозі досягти максимальну відстань 240 км в день, з - перезарядкою протягом 4 - 5 годин в обідній час - мати номерний знак країни походження - оплатити вартість участі, який охоплює все харчування та проживання - нести всі багажі команди  Транспортні засоби учасників WAVE будуть оцінюватися за 10 критеріями науковими експертами в галузі транспорту, окремими суддями та широкою громадськостю. Критерії конкурсу WAVE включають в себе: Надійність - заснована на роботі транспортного засобу, оцінюватиметься за кількістю аварій або ремонту необхідного протягом гонки Потужність і швидкість - на основі прискорення та швидкісті на гоночній трасі (оцінюється групою гонщиків) Дальність пробігу - на основі оцінки журі гонки Енергетична ефективність - на основі оцінок експертів Популярність автомобіля - заснована на рішенні широкої громадськості Безпека - на основі оцінки транспортних інженерів  Дизайн - на основі опитувань громадської думки глядачів і широкої громадськості по дорозі Практичність - на основі оцінки спеціалістами і широкою громадськостю. У наступному році WAWE 2012 здійснить тур з Риму до Лондона, на який вже зареєстровано 40 учасників.  
Читайте щоденний блог гонки www.wave2011.net/en/wave-2011-blog/

 
Связанные ссылки
· Больше про Электромобили
· Новость от banz


Самая читаемая статья: Электромобили:
В Украине началась эра электромобилей


Рейтинг статьи
Средняя оценка: 5
Ответов: 1


Пожалуйста, проголосуйте за эту статью:

Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо


опции

 Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу


Связанные темы

Электромобили

"В Парижі стартувала гонка електричних транспортних засобів WAVE " | Создать Акаунт | 1 Комментарий | Поиск в дискуссии
Спасибо за проявленный интерес

Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.

Re: В Парижі стартувала гонка електричних транспортних засобів WAVE (Всего: 1)
от mahaleksmos на 25/06/2017
(Информация о пользователе | Отправить сообщение | Журнал)
Благодаря чему первобытный человек приручил кошек.  Ученые до сих пор думают над загадкой того, когда и как нашим общим предкам удалось одомашнить небольших котов. Все знают, что котики — довольно гордые животные, которые без всяких проблем выживают в суровой дикой природе, без корма от людей. В национальной русской культуре известно невероятно большое количество утверждений о том, что кошки предпочитают гулять в одиночестве, а биологи установили что основные гены домашних и диких котиков отличаются только на четыре процента. Кошачьи, на неискушенный взгляд, плохо подходят для приручения: человек сначала не мог приобретать от котов очевидной выгоды, а приручать пушистых только ради эстетической пользы в тот период времени никто не захотел бы. Загадка причин приручения котов была сокрыта в модификации природных мест питания котиков. По мнению многих исследователей, <a href="http://on-kot.ru/">котэ</a> стали селиться рядом с человеком разумным лишь тогда, когда предки сумели строить большие хранилища для злаков. Именно зерно привлекало огромное количество мышей, а сами грызуны стали привлекать к себе котов. Таким образом люди начали жить рядышком с котиками, а через парочку тысячелетий и вовсе в одной комнате.  Ответ на интересный вопрос, где именно были одомашнены кошки, не дан и в наши дни. Довольно долго господствовало тривиальное умозаключение о том, что котов смогли одомашнить в регионе классического Египта, где обычная кошка считалась магическим животным. Однако палеонтологи и генетики не согласны с изложенной точкой зрения: в мире есть довольно много регионов, где археологи откапывали могилы домашних кошек, что заметно старше Египта. Наиболее старое доказательство существования одомашненных котиков было откопано в земле на Кипре. А генетическое картирование показывает, что единый предок всех наших котиков, благодаря которым существует <a href="http://on-kot.ru/pitanie.html">Питание кота</a>, обитал где-то в области Омана, где непосредственно люди проживают уже не первую тысячу лет. И по сей день котики являются постоянными спутниками человечества. Благодаря чему мы получили возможность просматривать интересные видеоролики про домашних котов в сети. 
Сайт електромобілістів України
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
Открытие страницы: 0.03 секунды
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com