Welcome to Екомобіль. Життя без вихлопа

Search   in  

 Главная страница | Форум  

Статьи
· ЭлектроСлавута
· Электромобиль Михалыча - Электра-2
· General Motors EV1
· Tesla Roadster
· Wrightspeed X-1
· AC Propulsion tzero
· Venturi Fetish
· KAZ
· Eliica
· Таврия Электра
· Електровелосипед - погляд з різних сторін
· Tesla Motors - Model S
· Спілка екомобілістів України - матеріали та хроніка
· Н.Парафенко «О моих самоделках, о «Старте», электромобилях и о Северодонецке»

Навигация
· Главная
· Добавити новину
· Дружні сайти
· Журнал
· Контент сайта
· Наші опитування
· Пошук
· Приватний кабінет
· Приватні повідомлення
· Форум (старий)

  
Электромобили: Електричний скутер Honda EV-neo дебютує в Європі

Внесенное MIRON на 18/07/2011

ЭлектромобилиHonda EV-neo доступний для лізингу в Японії з минулого року. Європейську експансію компанія вирішила розпочати з Барселони.

Вибір міста не впадковий, адже 30 відсотків усіх транспортних засобів Барселони становлять мотоцикли.  Міська рада буде орендувати 18 EV-neo протягом року, і вести щоденний моніторинг експлуатації транспортних засобів, який буде враховувати дані про відстань, час зарядки, і навантаження.  В EV-neo компанія використовує найновітніші технології, на скутері встановлена комбінована система гальм (при натисканні на важіль переднього гальма також задіюється задній, і навпаки), синхронний двигун змінного струму забезпечує 2,8 кВт. при 5000 об / хв. Мотор живиться за допомогою літій-іонної батареї Toshiba SCiB (того ж типу, що Mitsubishi використовує для і-MiEV ) ємністю 12,6Ah  Дальність пробігу при швидкості 30 км/ч становить 34 км, відстань не велика , але електричний скутер оснащений портативним швидко-зарядним пристроєм для поповнення заряду батарей на повну потужність за 30 хвилин. На відміну від більшості швидко-зарядних пристроїв, зарядний пристрій EV-нео використовує метод пониження струму зарядки, щоб зарядити акумулятор до 100 відсотків потужності. При підключенні до зарядного пристрою, розміром з великий портфель, використовується великий струм , щоб швидко поповнити акумулятор до майже повної зарядки, і перемикається на низькострумовий заряд до повного заряду. На транспортних засобах, таких як Nissan Leaf і Mitsubishi i-MiEV, швидка зарядка обмежена лише 80 відсотками ємності батареї, щоб уникнути перегріву. Метод пониження струму зарядки дає EV-нео можливість швидкої зарядки  на повну потужність без деградації батареї .Швидко-зарядний пристрій портативний, але він, ймовірно, буде зберігатися в гаражі водія і використовуватись для оперативеої зарядки. Для звичайної підзарядки батареї скутера може використовуватись стандартний зарядний пристрій який зберігається під сидінням, така зарядка займає близько 3,5 годин для зарядки розрядженого акумулятора. Базова ціна для EV-нео починається з $ 5633. Honda почала лізинг скутера в Японії в квітні, а також розраховує за перший рік продати їх близько 1000.


Примечание:
 Джерело green.autoblog.com

 
Связанные ссылки
· Больше про Электромобили
· Новость от banz


Самая читаемая статья: Электромобили:
В Украине началась эра электромобилей


Рейтинг статьи
Средняя оценка: 0
Ответов: 0

Пожалуйста, проголосуйте за эту статью:

Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо


опции

 Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу


Связанные темы

Электромобили

"Електричний скутер Honda EV-neo дебютує в Європі" | Создать Акаунт | 0 Комментарии
Спасибо за проявленный интерес

Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.
Сайт електромобілістів України
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com
Открытие страницы: 0.05 секунды
The Russian localization - project Rus-PhpNuke.com